Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bieszków Dolny

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak

Wierzbnik,Starachowice(Bieszków Dolny + 20 km)

319 000 zł124 m² 2 572,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ksb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 124m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 260m w Starachowicach przy ul. Jasnej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Gajowa

Makowiec(Bieszków Dolny + 24 km)

550 000 zł10 500 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta duża działka ma już wydane warunki zabudowy na 8 domów jednorodzinnych. Planujesz małe osiedle? Zapraszam. Lokalizacja Makowiec to wieś leżąca przy trasie nr 9, pomiędzy Radomiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Kosów

Kosów(Bieszków Dolny + 18 km)

398 016 zł16 584 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Kosowie Mniejszym gm. Kowala. Działka o nieregularnym kształcie i łącznej powierzchni 16 584 m2 w tym las o powierzchni 16 061m2, reszta to część budowlana. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Skaryszew

Skaryszew(Bieszków Dolny + 23 km)

391 000 zł7 996 m² 48,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej położonej w Skaryszewie, w bliskim sąsiedztwie terenów przemysłowych oraz tras wylotowych z miasta. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Starachowice(Bieszków Dolny + 20 km)

1 300 zł43,75 m² 29,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i zadbane mieszkanie 2pokojowe przy ul. Żeromskiego, w bardzo dobrej lokalizacji. W najbliższej okolicy m.in. sklepy, poczta, szkoły, biblioteka, galeria Skałka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. 1 Maja

Starachowice(Bieszków Dolny + 20 km)

63,64 zł/m²11 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie użytkowe w budynku biurowo-usługowym przy ulicy 1 Maja. Budynek odnowiony, parking, teren ogrodzony. Lokal o powierzchni 11m2 usytuowany jest na parterze. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobrut

Dobrut(Bieszków Dolny + 11 km)

425 000 zł88 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 771 m²

Dom wolnostojący plus budynki gospodarcze na dużej działce o pow. 8771 m2 (pod inwestycje) przy drodze krajowej nr 7 w m. Dobrut gm. Orońsko blisko Radomia. Dom: -powierzchnia użytkowa 88.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Al. Niepodległości

Kolejowe,Skarżysko-Kamienna(Bieszków Dolny + 13 km)

24,99 zł/m²64,02 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię handlowo-usługową usytuowaną w budynku dworca pkp po modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejowska

Przydworcowe,Skarżysko-Kamienna(Bieszków Dolny + 13 km)

239 000 zł40,20 m² 5 945,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem, o powierzchni 40,2m2, zlokalizowane na trzecim piętrze przy ul. Rejowskiej 26 w Skarżysku - Kamiennej. Opiekun oferty -> Agata Domagała tel.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Augustów

Augustów(Bieszków Dolny + 16 km)

5 500 000 zł375,77 m² 14 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Kup bez prowizji! nowa zabudowana nieruchomość. Cena nieruchomości obejmuje dom o pow. 356,54 m2, budynek gospodarczy-garażowy pow. 158,44 m2 i budynek biurowy o pow. 143 m2. Duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Bieszków Dolny

Bieszków Dolny,mazowieckie

270 000 zł299 m² 903,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 237 m2 (pow. całkowitej. ok. 299 m2), zlokalizowany na działce o pow. 2164 m2 w miejscowości Bieszków Dolnych, w gm. Mirów,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij